Na web již nebudu přidávat žádné informace týkající se stavby kolejiště. Rozhodl jsem se jít jiným netradičním směrem. Celé kolejiště bude rozebráno a jednotlivé komponenty použity na nový projekt. Více o projektu naleznete na webových stránkách mikrolayout.  

Omlouvám se všem příznivcům těchto skromných webových stránek.

 

Novinky v roce 2014

Aktualizace

21.11.2014

Kolejiště na kterém jsem pracoval cca 2 roky a po té 2 roky stálo ladem, jsem se rozhodl rozebrat a začít od píky znovu. V hlavě již mám představy, jak by kolejiště mohlo vypadat. Během několika měsíců dojde k úpravám a změně celého webu.

 

Aktualizace

19.10.2014

Přináším Vám další program z mé dílny. Měřítkový převodník. Pro někoho zbytečný, pro někoho přínosný. 

Aktualizace

11.8.2014

Po dlouhém čase mne svrbili mé modelářské prsty a tak jsem si střihl jedno malé dioráma s názvem "Trampská osada". Dioráma jsem pojal jako nízkorozpočtový projekt a tudíž jsem na něj nic nekoupil. Použil jsem pouze to co mám doma a mé modelářské zásoby.

Aktualizace

26.11.2013

Měl jsem trochu času, proto jsem se trochu dokončoval programování. ANO, konečně jsem uvolnil novou verzi programu Evidence železničních modelů.

Aktualizace

25.9.2013

Dlouho jsem web neaktualizoval. Neměl jsem moc času. Nicméně pro příznivce sekce Software a pro ty kteří moc dobře nevidí na můj web jsem připravil malý a velmi primitivní prográmek Lupa.

Aktualizace

25.7.2013

Do mé prozatím malé sbírky vozového parku přibyli dva exkluzivní osobní vozy "Patra" od firmy Kuehn. Kdo si tyto vozy nekoupil pravděpodobně udělal chybu.

Aktualizace

25.6.2013

Dlouho jsem již neaktualizoval web. Tak jen krátce a možná zajímavě. Do menu jsem konečně přidal položku "Odkazy", kde najdete odkazy na zajímavé weby.

Aktualizace

25.1.2013

Dnes mi přišel na E-mail dotaz na mou osvitku pro výrobu DPS fotocestou. Dotazovatel se ptal, Jak daleko jsou od sebe rozmístěné UV LED diody. Omylem jsem tento E_mail vymazal a proto jsem nemohl odpovědět. Proto se tímto dotazovateli omlouvám. Abych odpověděl, přidal jsem pod obrázek osvitky malý odstaveček z odkazem na výkres rozmístění diod.